Kader Analizi

Feng Shui danışmanlığının önemli bir ayağıdır.Doğum tarihinizle gelen yaşamsal haritanız; size ait derin kişisel bilgilere ve öngörülere ulaşmamızı sağlar.Kaderin Dört Sütunu denilen bu sistem; dört sütun ve iki satırdan ;yani sekiz karakterden oluşur.Bunun dışında da on yıllık periyotlarla şans döngünüzü belirler.

Bu sistemde Hsia takvimi kullanılır.Burada zamanın her bir ögesi iki karakterle anlatılır.Yani yıl,ay, gün ve saat sütunları bir element ve bir hayvanla sembolize edilir.Bu semboller arası ilişki öngörülerin temelini oluşturur.

Bu analiz sayesinde kişinin ilişkilerini,kariyerini, taşıdığı riskleri,parasal durumunu ,evlilik ya da aşk hayatını, sağlığını değerlendirmek mümkün olduğundan yaşadığı mekandan beklentilerini de şekillendirmek kolaylaşır.

Feng Shui danışmalığı aldığınızda aslında bu analizin ipuçlarıda değelendirilir. Yani mekanı kişisel enerjinizle bütünleştirmek için kullanılan en önemli öğretidir.

 


  Dekoşeker

Yatak Odanızda Küçük Dokunuşlarla Güne Zinde Başlayın

>Yatak odanızın yin enerji taşımasına yardımcı olmak için manyetik alandan arındırın. Pastel tonları tercih edin.Uykunuzu bölecek parlak ışık ve resimlerden kaçının.

Yandaki karekodu akıllı telefon ya da
tabletlerinizin kameralarından
okutarak mobil cihazınız ile sitemize
kolayca ulaşabilirsiniz.