Banu Demircioğlu Kimdir?

Y.Mimar/ Feng Shui Danışmanı  Banu Demircioğlu

1972 yılında İstanbul’da doğdum. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde lisans ve yüksek lisansımı tamamlayarak mimarlığa adım attığım yıllarda hayat benim için inanılmaz heyecan vericiydi. Sorgulamam bitip tükenmeyen merakım, yaratma isteğim maymun iştahım birçok öğreti kapısından geçmeme vesile oldu. Kiminde sadece merakımı giderdim, kiminle eğlendim kendimi buldum, kiminde gayet ciddi diplomalı onaylı master oldum. Aslında hepsi insan olma yolculuğumda keşifler anahtarımdı. İlahi sistem izin verdiğinde paylaşma yolu ile olgunlaştım. Hala öğrenci olmanın keyfiyle rehberlik ediyorum. Bu anahtarlardan bazıları EFT Duygusal özgürleşme tekniği, Kundalini Reiki, Kundalini Yoga, Abudance/Prosperty Reiki,5 Element ile Zinde Yaşam Formülleri…İslam Tasavvuf ilminin temel kavramları…Ve tabi ki Feng Shui...

Mimari ve mekânsal bakış açımla Feng Shui öğretisi pekişince bambaşka bir açılım oldu. Enerjiyi okuyabilme sanatı… Bir mimar için yepyeni bir konfor tanımı… Ve sonunda 2010 da Hong Kong’lu büyük Üstat Raymond Lo’dan İFSA onaylı diploma ile uluslararası Feng Shui danışmanı olarak yeni bir sayfa açtım.Bu eğitimin kapsamında aldığım Çin Astrolojisi, Yüz Okuma ve IChing dersleriiyle derinlik kazandığımı düşünürken edindiğim tecrübelerden yanıldığımı anlamam çok geç olmadı. Çünkü kaynak tekti ve o bildirirse bildiğimizi fark etmek derinlikti. Her ne iş yaparsak ne ye hizmet edersek edelim kaynağa bağlanmak arınmak ve soyunmak ile mümkündü. Master Lo eğitimde bu işi yaparken iyi niyetli olmaktan bahsetmişti yani bizim bakış açımızla kalp gözüyle… Niyet ne ise enerji oraya akar… Sevgiler..


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Dekoşeker

Yatak Odanızda Küçük Dokunuşlarla Güne Zinde Başlayın

>Yatak odanızın yin enerji taşımasına yardımcı olmak için manyetik alandan arındırın. Pastel tonları tercih edin.Uykunuzu bölecek parlak ışık ve resimlerden kaçının.

Yandaki karekodu akıllı telefon ya da
tabletlerinizin kameralarından
okutarak mobil cihazınız ile sitemize
kolayca ulaşabilirsiniz.