Kasım Ayı Bülteni

 

 Kasım ayının enerjileri;

Merhaba Feng Shui dostları önümüzdeki Kasım Aralık ve Ocak ayları su elementinin etkin olduğu kış aylarıdır.7 Kasım-6 Aralık arası Ateş Domuz ayında olacağız. Domuz burcunun kendi elementi su olması sebebiyle bu yıl ki ay hanesinin yin ateş domuz olarak sembolize edilmesi ateş ve su elementinin çatışmasını gösterir. Çok uyumlu bir ay değil. Özellikle yılan yılı doğumlu olanlar ya da haritalarında yılan olanlar bu ayın enerjisi ile zıtlık yaşıyorlar. Bundan daha az etkilenmek ve destek görmek için kaplan figürü ya da resmi taşımak; ayrıca her türlü riskten, ağır spordan kaçınmak, tedbirli olmak uygun olur. Ayrıca horoz, manda ve yılan burçları için seyahatli bir ay.

Gelelim mekânsal enerjilere;

Bu ay merkezde kaza ve risk enerjisi var evin genelini etkiliyor. Burada tadilat ya da gürültüden kaçının. Kapalı metal kutuda toprak,5 element pagoda ya da 5li metal çin parası ya da 5 li metal çan ile baskılamak uygun olur. Evin merkezin de olması herkesi etkiler.

Güneybatıda hastalık yıldızı var evin anneleri dikkat kendinizi iyi koruyun. Özellikle yatak odalarınız bu yönde ise… Buraya 6lı para ya da pakua wulu öneririm. Bu ay evin bereketi kuzeydoğudan geliyor. Ateş ve toprak elementi ile aktive edebilirsiniz. Kristal toplar, doğal taşlar(ametist, kuvars gibi) aktif su ögeleri ya da su/deniz manzaraları olumludur. Bu yönde ki kapı ve pencereleri sık sık açın enerji aktive olsun. Doğuda öfke ve stres mevcuttur. Özellikle tavşan doğumlular dikkat. Bu yönde kırmızı bir obje, çift mutluluk resmi, mistik düğüm dengeler.

Batı yönü skandal kayıp ve aldanmalara açık, giriş kapısı batıya açılan evler hırsızlığa dikkat tedbir almayı unutmayın,3 dal bambu cam dikdörtgen vazoda kullanılmalı.

Güney de tamamlanma saygınlık enerjisi yükseliyor özellikle at burcu olanlar şanslı. Bu yönde 9lu para, at figürü ve canlı taze bitkiler olumludur. Ancak yangın riski de taşır özellikle mutfak bu yönde ise dikkat edin. Kırmızı turuncu renk ve tonlarından kaçının.

 


  Dekoşeker

Yatak Odanızda Küçük Dokunuşlarla Güne Zinde Başlayın

>Yatak odanızın yin enerji taşımasına yardımcı olmak için manyetik alandan arındırın. Pastel tonları tercih edin.Uykunuzu bölecek parlak ışık ve resimlerden kaçının.

Yandaki karekodu akıllı telefon ya da
tabletlerinizin kameralarından
okutarak mobil cihazınız ile sitemize
kolayca ulaşabilirsiniz.