Köpek Ayı Analizi

Ekim Ayının Enerjileri;
Artık yavaş yavaş havalar soğuyor ve kışa hazırlanıyoruz.
Çin takvimine göre 8 Ekim'de Ateş Köpek ayına girdik.Köpek burcu toprak elementidir ve ateş elementi ile beslenir.Yazın sona ermesi ile ateş elementi doğada gücünü kaybeder yani' mezara girer' ve Kaplan ayında yeniden doğar.Ateş elementinin eksikliği kışın toprak elementinin gücünü kaybetmesine sebep olur.Ateş elementinin eksikliği motivasyon ve yaşamsal enerji düşmelere sebep olur. Bu yüzden kış başlangıçlarında daha depresif oluruz.Ancak Bu yıl şanslıyız Ekim ayını temsik eden gök hanesi ateş elementi ile Köpek ayına eşlik ediyor yumuşak bir geçiş olacak .Bu ay eğer kendi elementiniz Ağaç ya da Su ise bolluk ve bereket açısından destekleniyorsunuz demektir.
Gelelim mekansal enerjilere,
Doğu da akademik olarak iyi bir enerji var. Aile ilişkileri ve sağlığı olumlu yönde etkiliyor.Özellikle Tavsan burcu olanlar bu durumdan daha da faydalanacaklar.Bu yönde ağaç ve su elementi ile beslemek uygun olur.Özel sembol olarkata pagodalar,mandarin ördek(çift olarak) su kaplumbagası ve kristal top uygundur.
Guneydoğu da ise,olumsuz bir enerji var .hastalık ,kaza ve riske kayıplara açık bir alan.Özellikle evin büyük kızı bu duruma açık ,bu yönde çalısıyor ya da uyuyorsa önlem almalı.Metal ile dengelenmeli.Metal büyük bir saat(digital olmayan),ya da Metal kapaklı bir kutu içinde toprak koymak uygun olur.Eğer sembol kullanmak isterseniz; 5 element pagoda , ,ya da 5 li metal çan.
Kuzeybatı da skandal hırsızlık ihanet getiren olumsuz bir enerji var.Bu yöne açılan bir kapınız varsa tedbirinizi alın .Özellikle Köpek ve Domuz burcu olanlar dikkat.Destek gördüğünüz kişilerden(Patron ya da baba gibi gördüğünüz kişilerden) ihanete ugrayabilirsiniz.Cam vazoda 3 dal bambu uygun olur. 
Batı,Bolluk bereket bu ay batıdan geliyor.Bu yönde kapısı olanlar şanslı,ancak şans oyunları kumar gibi riske girmeyin.Bereket yıldızı 8 e kaza ve risk yıldızı 5 eşlik ediyor.
Kuzey'de ise hastalık yıldızı etkin .Kulak ve böbrek rahatsızlıklarına dikkat .Özellikle Fare burcu olanlar.Sembol olarak wulu ya da 6 lı metal para uygun olur.
Güneybatı,Çatışma ve gerginlik yıldızı bu yönde etkin. Ateş elementi ile dengelemek gerek .Kırmızı renkli objeler seçilebilir.İkili ilişkiler ve evli çiftler şiddet ve kavgaya açık. Bu yönde metal çan ,tv ya da radyo ile enerjiyi aktive etmemek gerek.Sessiz ve sakin bir alan kalmasına özen gösterilmeli.Sembol olarak Ksitagarbo olabilir.


  Dekoşeker

Yatak Odanızda Küçük Dokunuşlarla Güne Zinde Başlayın

>Yatak odanızın yin enerji taşımasına yardımcı olmak için manyetik alandan arındırın. Pastel tonları tercih edin.Uykunuzu bölecek parlak ışık ve resimlerden kaçının.

Yandaki karekodu akıllı telefon ya da
tabletlerinizin kameralarından
okutarak mobil cihazınız ile sitemize
kolayca ulaşabilirsiniz.